Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Spółka Kredytum.pl skupia ogromną liczbę agentów wręcz największą liczbę agentów, którzy współpracują w Polsce. Starają się jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów. Praca agenta kredytowego jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, dla których ważne są indywidualne warunki pracy. Jest to praca w której agent sam może decydować o swoim czasie pracy oraz o swoich dochodach, które otrzymuje z prowizji. Nikt nie wymaga od klienta, że musi spełnić określoną liczbę sprzedanych kredytów a co za tym idzie? że nie ma tutaj żadnej presji sprzedażowej.

Kredytum.pl oferuje swoją ofertę do osób, które są bezrobotne lub szukają dodatkowego źródła dochodu. Specjalizuje się w ofercie leasingowej. Kredytum.pl poszukuje takich osób, które pracują w branży motoryzacyjnej i ułatwią inicjacje procedur leasingowych. Agent podczas rozmów z klientami ma możliwość oferowania klientom korzystne rozwiązania z zakresu finansowania zakupu pojazdów, które interesują klienta. Każdy agent ma możliwość podpisania z potencjalnym klientem umowy leasingowej czy kredytu od razu na miejscu.

Oczywiście nie kierują swojej oferty tylko do branży motoryzacyjnej. Ta praca tak naprawdę jest bardzo wygodna a dlaczego? Ponieważ można ją wykonywać w każdym momencie i w każdym miejscu. Pracę agenta można łączyć z pracą na etacie jako dodatkowe źródło dochodu. Agent otrzymuje wszystkie niezbędne narzędzia. Zapewnione ma również szkolenia. Każdy agent może również liczyć na wsparcie w postaci pomocy bezpośredniej jak również wsparcie techniczne czy nawet promocyjne.

Współpraca dla firm

Kredytum.pl w obecnej chwili współpracuje z 11 bankami oraz z 15 instytucjami pozabankowymi, produkty ich udostępniają za pośrednictwem swoich kanałów dystrybucyjnych. Cały czas poszukują nowych partnerów biznesowych, ponieważ nie chcą ograniczać swojej oferty. Chcą wzbogacić swoją ofertę o nowe usługi. Gotowi są podjąć współpracę z firmami różnych branż. Potrafią skutecznie wykorzystać swoje kanały dystrybucyjne do sprzedaży oraz reklam, dlatego też cieszą się zaufaniem u ogromnej liczby przedsiębiorców.

Kredytum.pl rozpowszechnia swoje kanały dystrybucji takie jak: Agenci mobilni jest już ich ponad 13 tysięcy. Trafiają każdego dnia do setek klientów przedstawiając swoją ofertę. Kolejnym kanałem dystrybucyjnym jest call center jest to sieć placówek, w którym pracują teledoradcy. Są oni odpowiednio przeszkoleni oraz charakteryzują się długim stażem pracy. Do ich zadań należy wyszukiwanie nowych Klientów i zaspokajanie ich potrzeb. Każdy teledoradca może zapoznać swoich klientów również z ofertą działalności tych, którzy zechcieli by z Kredytum.pl współpracować. Posiadają również strony internetowe, które pozwalają na reklamę wśród tysięcy internautów i to każdego dna.

W szczególności Kredytum.pl interesuje współpraca z branżą: energetyczną, motoryzacyjną, telekomunikacyjną, ubezpieczeniową czy reklamową. Oczywiście są w stanie podjąć współpracę z firmami z innymi profesjami, którzy będą w stanie świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Kredytum.pl są otwarci na współpracę i posiadają innowacyjne pomysły, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych.

Wystarczy skontaktować się z Kredytum.pl poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej.

Zapoznaj się z poradnikami