Leasing mleasing oferta i współpraca

Leasing mleasing oferta i współpraca

Prasóweczki

Leasing mleasing oferta i współpraca. Grupa mBanku to spółki, w których mBank S A. Jest jedynym lub znaczącym udziałowcem. Dzięki ofercie mBanku, która została uzupełniona o wyspecjalizowane usługi finansowe została stworzona nowoczesna, kompleksowa i elastyczna oferta dostosowana do potrzeb klientów w różnych dziedzinach takich jak: bankowość, korporacja, inwestycje.

Leasing mleasing oferta i współpraca

W ramach grupy mBanku firmy instytucje maja możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty produktów i usług dzięki którym firmy mogą zaspokoić swoje potrzeby. Grupa mBanku należy do firm, która oferuje wszystkie najważniejsze produkty i usługi finansowe dla przedsiębiorstw.

Dlaczego mLeasing?

Ponieważ są wiarygodni a do tego posiadają ogromne doświadczenie na rynku. Wszelkie procedury są przedstawione w sposób przejrzysty i zrozumiały nic nie jest ukrywane przed klientem. Posiadają również jasne zasady oraz charakteryzują się kompleksowością i tym, że są zawsze dostępni dla klienta i zawsze służą pomocą. Posiadają wszechstronną ofertę, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Oferty są różnorodne zarówno na wysokim standardzie jak i okrojone są skomponowane w taki sposób po to, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Oferuje leasing operacyjny finansowy, zwrotny, pożyczkę, vendor leasing, limit leasingowy oraz indywidualne modele finansowania pozabilansowego.

Oferta produktowa.

Pojazdy.

Mleasing posiada w swojej ofercie leasing pojazdów. Oferta ta dotyczy pojazdów o DCM do 3,5 ton. W ofercie tej klient może znaleźć samochody nowe i używane zarówno odnosi się to do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli i quadów.

W celu udogodnienia potrzeb klienta mLeasing oferuje finansowanie w w różnych wariantach. Jednym z takich wariantów jest procedura uproszczona, która posiada wysoki standard na ścieżce zawierania umowy. Dzięki tej procedurze klient nie musi się o nic martwić, ponieważ odbiera pojazd już ubezpieczony o zarejestrowany co jest zapewne dla każdego bardzo wygodną opcją. Wszystko to jest realizowane w ciągu 48 godzin od złożenia dokumentów w całości.

Obok ofert, które zawierają procedury uproszczone mLeasing oferuje również różne propozycje dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć. Są one opracowywane i przedstawione przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy tam pracują.

Wszystkie warunki umowy są ustalane oraz uzgadniane indywidualnie z każdym klientem, w taki sposób aby zaspokoić jego potrzeby i wymagania. Jak widać każdy klient jest obsługiwany indywidualnie.

Jakie są korzyści?

W przeciwieństwie do innych instytucji, które wymagają ogromnej ilości dokumentacji mLeasing załatwia wszelkie formalności przy minimalnej ilości dokumentacji.

Tytuł własności finansującego do danego przedmiotu stanowi element zabezpieczenia umowy leasingu dzięki czemu klient ma możliwość obniżenia wymagań jakie są do niego skierowane w zakresie zabezpieczeń.

Mleasing oferuje leasing na bardzo długo okres bo aż od 24 miesięcy do 72 miesięcy a opłata wstępne może wynosić już od 0%.

mleasing proponuje różne możliwości leasingu. To znaczy leasing operacyjny, finansowi i zwrotny w walucie PLN i EUR oraz atrakcyjne rabaty u dealerów samochodowych.

Przydatnym dokumentem może być wniosek leasingowy klienta POJAZDY, który można nabyć bezpośrednio ze strony internetowej.

Maszyny i urządzenia.

Leasing maszyn i urządzeń jest to kolejna oferta którą mLeasing jest w stanie zaoferować zarówno mikro firmom, sektorowi MŚP oraz dużym przedsiębiorstwom. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na leasing urządzeń i maszyn, linii technologicznych czy wózków widłowych.

Przekazują również w leasing: maszyny drogowe i budowlane, maszyny do obróbki metalu, drewna i tworzyw sztucznych, urządzenia poligraficznointroligatorskie oraz inne katalogowe maszyny i urządzenia.

Jakie są korzyści tego leasingu?

Mleasing zapewnie każdemu klientowi dopasowanie warunków umowy zgodnie z jego potrzebami oraz wymaganiami. Oferują różne możliwości transakcji.

Zapewniają profesjonalną obsługę dzięki wykwalifikowanym doradcom, którzy przedstawiają rozwiązania finansowe z obszaru leasingu operacyjnego, finansowego i operacyjnego pozabilansowego a także pożyczki.

Ogromną korzyścią dla klienta jest również to, że proponują ochronę przedmiotu leasingu przy czym zachowana jest atrakcyjność stawek ubezpieczeniowych.

W przypadku maszyn i urządzeń warto aby klient miał dostęp do takich dokumentów jak wniosek leasingowy klienta, wniosek: dodatkowe informacje oraz wniosek: oświadczenie majątkowe. Wszystkie te trzy dokumenty można znaleźć na stronie internetowej.

Urządzenia medyczne.

Oferta ta, skierowana jest do firm, które działają w branży medycznej oraz potrzebują podjąć nowych inwestycji w zakresie zakupu urządzeń medycznych.

Mleasing kieruje tą ofertę do lekarzy różnych specjalizacji między innymi takich jak: lekarz medycyny, lekarz weterynarii oraz do placówek medycznych, gabinetów, lecznic, przychodni, placówek prywatnych, które świadczą usługi prozdrowotne oraz do publicznych zakładów opieki zdrowotnej czy nawet aptek. Także jak widać znajdzie tutaj medycyna również pomoc w zakupie potrzebnych im urządzeń. Pomoc znajdą nie tylko te placówki, które już od dłuższego czasu działają na rynku ale również te, które dopiero co chodzą na rynek i chcą się rozwijać.

W ramach produktu Medyk mLeasing oferuje swoim klientom finansowanie w formie leasingu operacyjnego, finansowego oraz pożyczki.

Korzyści.

Jest ich wiele ale przede wszystkim są niesamowicie szybcy w swoim działaniu a procedura uproszczone jest ogromnym udogodnieniem dla klienta.

Opłata rat jest dopasowana do klienta w taki sposób aby klient mógł realnie je spłacać mimo swojej sytuacji finansowej dlatego też każdy klient jest traktowany indywidualnie. Mleasing oferuje również klientom strukturę jego bilansu i założeń danego projektu inwestycyjnego.

Klient ma możliwość skorzystania z bardzo dużej ilości oferowanych rabatów przez mLeasing oraz z zachwycających stawek i dodatkowych opcji ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenie do wartości odtworzeniowej ubezpieczenia.

Do tego wszystkiego Mleasing jest to ogromna wygoda dla klienta, ponieważ wszelkie formalności są załatwiane na miejscu.

Wymagane dokumenty w procedurze uproszczonej.

Przy finansowaniu do 500 000 zł potrzebny będzie wniosek, dokument potwierdzający wykształcenie kierunkowe.

Natomiast przy finansowaniu powyżej 500 000 zł wszystko jest realizowane w procedurze standardowej.

Transport.

Środki transportu.

Mleasing finansuje zakup środków transportu ciężkiego między innymi ciągników siodłowych, naczep i przyczep, autobusów czy pojazdów komunalnych.

Oferta ta skierowana jest to różnego rodzaju przedsiębiorstw zarówno do Klientów z sektora MŚP, mikrofirm oraz do dużych przedsiębiorstw. Oferta ta zapewni klientom to, że sfinansują zakup środków transportu ciężkiego, autobusów czy pojazdów komunalny w sposób bezpieczny, elastyczny i łatwy.

Mleasing zapewnia swoim klientom w przypadku leasingu środków transportu jak najmniejszą ilość formalności a proces decyzyjny również jest możliwie jak najkrótszy i najszybszy. W przeciągu 72 godzin od złożenia kompletu dokumentów są w stanie podpisać umowę leasingu.

Co więcej w ofercie tej klient nie musi wnosić własnego kapitału, aby miał możliwość inwestowania w środki transportu, które są mu potrzebne nie tylko do prowadzenia działalności gospodarczej ale również do rozszerzenia jej w zakresie wykonywania usług.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Warunki umowy są dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Posiadają ofertę nie tylko o procedurze uproszczonej ale specjaliści są w stanie opracować i przedstawić różnego rodzaju oferty dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć.

Korzyści leasingu transportu.

Mleasing w produkcie TRANSPORT finansuje zakup od krajowego dostawcy, jak również realizują w imieniu klienta procedury importowe przy zakupie od dostawcy zagranicznego. To tylko jedna z wielu innych korzyści o których zaraz powiem.

Koleją korzyścią jest to, że mLeasing nie finansuje tylko nowych środków transportu ale również używane. Finansowanie takie może się odbyć także w formie pożyczki.

Finansowanie może się odbyć już od pojedynczych pojazdów do dużych flot.

Mleasing zawsze służy perfekcyjną pomocą przy wyborze pojazdów.

Decyzja leasingowa jest podejmowana w bardzo szybkim tempie.

Mleasing charakteryzuje się elastycznością kształtowania harmonogramów leasingowych to znaczy, że udział własny jest już od 0%, czas finansowania jest udogodniony dla klienta bo od 24 do 60 miesięcy, waluta PLN i EUR.

Mleasing posiada również atrakcyjne pakiety między innymi znajduje się tutaj pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych (ubezpieczenie AC, OC, NNW) oraz atrakcyjne pakiety Truck Assistance.

Oferują również wszelką pomoc w likwidacji szkód oraz posiadają produkty dodatkowe, które zwiększają bezpieczeństwo transakcji.

Przydatnymi dokumentami mogą być: Wniosek leasingowy klienta TRANSPORT, wniosek: dodatkowe informacje oraz wniosek oświadczenie majątkowe.

Wynajem i zarządzanie flotą.

Wynajem długoterminowy to pełen outsourcing floty samochodowej, który łączy w sobie zarządzanie i finansowanie samochodów.

Mleasing oferuje zarządzanie, które polega na kompleksowej opiece nad flotą samochodów oraz samochody mogą być użytkowane z uwzględnieniem optymalnego wariantu w formie leasingu w tym również pozabilansowego.

Mleasing oferuje usługi w zarządzaniu, które zajmują się opieka nad flotą klienta, zajmują się bieżącymi raportami online z eksploatacji pojazdów np.: zużycie paliwa, przebiegi pojazdów czy koszty serwisów.

Do tego wszystkiego mLeasing oferuje i proponuje opiekę nad wykonywaniem wszelkich zdarzeń eksploatacyjnych dotyczących pojazdu, organizację potrzebnego serwisu a także gwarantują kontrolowanie celowości i zakresu świadczeń.

Usługi w ramach oferty.

Oferta ta oferuje szereg usług, które zapewniają wygodę klientowi. Między innymi mLeasing jest w stanie zaoferować obsługę techniczną to znaczy, że organizują serwis i roliczają koszty, które są związane z przeglądami czy naprawami. Kolejną jest serwis opon to mLeasing a nie klient odpowiada za właściwy dobór opon i to całego kompletu w zależności od sezonu czy to zimą czy latem. Odpowiadają również za wymianę oraz wyważanie kół oraz składowanie. Udostępniają karty paliwowe sieci Orlen lub Routex. Mleasing zajmuje się raportami zarządczymi w wersji online.
Zapewniają ubezpieczenie OC/AC, likwidację szkód, assistance oraz klient w razie jakiejkolwiek szkody lub awarii nie musi się martwić ponieważ otrzyma samochód zastępczy.

Ważnymi dokumentami w tym przypadku to: wniosek o przedterminowe zakończenie umowy leasingu, wniosek o terminowe zakończenie umowy leasingu finansującego, wniosek o terminowe zakończenie umowy leasingu operacyjnego. Te trzy dokumenty dotyczą zakończenia umów leasingu. Ważne jest również aby klient znał zasady zwrotu pojazdu są to: przewodnik zwrotu pojazdu oraz procedura zwrotu aut po zakończeniu umowy leasingowej. Wszystkie te dokumenty można znaleźć na stronie internetowej.

Nieruchomości.

Produkt nieruchomości kierowany jest do różnych przedsiębiorstw zarówno do dużych jak i korporacji czy do firm z sektora MŚP. Także mLeasing nie specjalizuje się tylko w różnego rodzaju leasingach pojazdów, maszyn, urządzeń itp. ale również w nieruchomościach. Zajmują się kompleksową aranżacją oraz realizują transakcje.

Główne informacje.

W szczególności oferują klientom wszelką pomoc w zarządzeniu portfelami nieruchomości oraz spółkami celowymi. Nie oferują tylko leasing nieruchomości ale jest to również leasing dużych niestandardowych nieruchomości odnosi się to do sieci gazowych, samolotów, statków i taboru kolejowego.

Każdy klient ma zapewnioną profesjonalną i kompleksową obsługę.

Korzyści.

Mleasing zapewnia długoterminowe finansowanie, znajdują się tutaj korzyści podatkowe, efektywna struktura finansowa i optymalizacja bilansu, uwolnienie środków „zamrożonych” w aktywach, zapewniona jest również poprawa płynności finansowej.

Minimalna wartość nieruchomości.

Minimalna wartość finansowych nieruchomości wynosi ok. 2 mln. PLN netto dla typowych lokali użytkowych oraz ok. 5 mln. PLN netto dla samodzielnych nieruchomości komercyjnych.

Co finansuje leasing nieruchomości?

Finansowane są w szczególności: budynki biurowe i bussines parki, centra logistyczne i hale magazynowe, centra handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe, hotele, lokale użytkowe, sieci stacji benzynowych. Są sytuacje, że sfinansują także hale produkcyjne.

Minimalna wartość transakcji wynosi 1 mln PLN dla typowych lokali użytkowych (np. biuro, apteka, gabinet lekarski itp.) W przypadku innych nieruchomości minimalna wartość transakcji to kilka milionów PLN nie ma tutaj określonej kwoty transakcji.

Modele transakcji.

Według struktury transakcji znajduje się tutaj leasing zwrotny, zakup od osoby trzeciej oraz leasing inwestycyjny.

Według modelu podatkowego znajdziemy tutaj leasing operacyjny zgodnie z CIT oraz leasing finansowy zgodnie z CIT.

Natomiast model bilansowy zawiera transakcje leasingu pozabilansowego.
Mleasing posiada również ofertę dla wszystkich klientów, którzy mają w planach nabycie samochodów marki Volvo. Posiadają kilka wariantów: Volvo Car Easy Lease – leasing z pakietami serwisowymi, Volvo leasing – leasing standardowy, Volvo CFM full service leasing.

Finansowanie programu Volvo Car Easy są to przede wszystkim opiera się głównie na wysokiej wartości resztowej samochodu, która jest zbliżona do jego wartości rynkowej po zakończeniu umowy. Bardzo dużą korzyścią dla klienta jest to, że klient spłaca w ratach tylko utratę wartości pojazdu.

Dlaczego warto wybrać leasing w volvo car financial services?

Przede wszystkim wstępna pożyczka leasingowa jest podejmowana błyskawicznie bo już w ciągu godziny od złożenia wniosku leasingowego, cała procedura jest całkowicie bezpieczna, ponieważ czuwa nad nią doradca leasingowy, który zawsze służy poradą oraz pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności, które są związane z zawarciem umowy leasingu jak i ze spłatą, wszelkie raty i terminy płatności są dopasowane indywidualnie do klienta w zakresie ich potrzeb i możliwości, formalnościami odnośnie ubezpieczenia i zarejestrowana zajmuje się mLeasing klient może mieć głowę spokojną, dla stałych klientów w przypadku leasingu większej ilości samochodów oferowane są rewelacyjne warunki.

Korzyści.

Można korzystać z samochodu bez możliwości zakupu oraz klient zyska łatwy i szybki sposób finansowania – wymagania wobec korzystającego są zwykle dużo łagodniejsze niż do kredytobiorcy.

Szczegóły oferty.

Mleasing oferuje zarówno leasing samochodów używanych oraz nowych, klient ma możliwość wyboru leasingu może być on operacyjny oraz finansowy, opata wstępna już od 0%, czas trwania leasingu jest bardzo długi bo aż od 24 do 72 miesięcy lub od 6 miesięcy w przypadku leasingu finansującego oraz jest możliwość wyboru waluty PLN lub EUR.

Oferta Volvo Car Fleet Management.

Mleasing zapewnia procedurę uproszczoną, atrakcyjne warunki finansowania, które są łatwe i odbywają się w szybki sposób, zapewniają obsługę serwisową to znaczy przeglądy i naprawy w serwisach ASO, zajmują się również administrowaniem w przypadku wymiany i przechowywania opon, klient zawsze może liczyć w przypadku szkody czy awarii na samochód zastępczy, mogą otrzymać atrakcyjne rabaty na paliwo a nawet opiekę techniczną i to przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Jakie są korzyści?

Wpłata własna może wynosić już od 0%, zdolność kredytowa jest nienaruszona a co to znaczy? Że w przypadku floty nie obciąża bilansu firmy jak to często bywa w przypadku zakupu pojazdów na kredyt, wszystko jest dokładnie wyjaśnione jeżeli chodzi o koszta to znaczy, że stała miesięczna rata uwzględnia całość obsługi, rozliczenia finansowe są uproszczone, zagwarantowane są wysokie rabaty, rata wynajmu może być w całości zaliczona do kosztów uzyskania przychodu, wartość wynajmu nie obciąża bilansu, klient jest uwolniony od problemów, które są związane ze sprzedażą użytkowanej floty pojazdów.

Przydatnym dokumentem może być wniosek leasingowy klienta POJAZDY.

Kontakt:

Centrala:
mLeasing Sp. z o. o.
ul. Ks. I. Skorupki 5
00963 Warszawa

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments