Getin Leasing oferta i współpraca

Getin Leasing oferta i współpraca

Prasóweczki

Getin Leasing oferta i współpraca. Getin leasing jest liderem na polskim rynku odnośnie finansowania zakupu pojazdu. A dlaczego jest liderem? Ponieważ z 16 pozycji awansował na pierwsze w klasyfikacji po 2015 roku i konsekwentnie ją do tej pory utrzymuje. Zbudowała również silną pozycję odnośnie finansowania zakupu strategicznych i najpopularniejszych marek samochodowych takich jak Ford i Opel.

Getin Leasing oferta i współpraca

Getin leasing jest jedyną firmą leasingową, która wprowadziła najdłuższy leasing na rynku. Czas trwania umowy leasingu trwa aż do 84 miesięcy. Praktykują głównie leasing samochodów osobowych. Wystarczy tylko 1% aby przedsiębiorca mógł wyleasingować samochód tylko posiadając dokumenty rejestrowe. Getin leasing przyciąga do siebie klientów dzięki swojej kompleksowości i innowacyjności, posiadają również nowoczesne i przejrzyste produkty finansowe, uproszczone procedury oraz szybką i kompetentną obsługę. Bardzo dużym udogodnieniem dla klientów jest, że większość spraw można załatwić dzięki dostępowi do panelu klienta w serwisie Bank kierowcy. Automatycznie odbywa się spłata rat.

Getin leasing – fakty:

Są liderem leasingu pojazdów oraz wiceliderem rynku leasingu nieruchomości w Polsce po 20015 roku. Co 8 leasingowy pojazd w 2015 roku został zarejestrowany przez Getin leasing. Getin Leasing tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie obsługi klienta. Finansują zakup samochodów poprzez leasing w sieciach sprzedaży Opel oraz Ford. Oferta leasingowa wsparta jest przez kompleksowy pakiet usług dodatkowych.

Getin Leasing – leasing samochodów osobowych

Dzięki Getin Leasing klient nie musi kupować samochodu jeżeli chce nim jeździć. Wystarczy, że skorzystają z tej oferty. Skierowana jest do każdego przedsiębiorcy nie ważne jaką prowadzi branżę czy biznes. Są liderem finansowania pojazdów. Do każdego klienta podchodzą w sposób elastyczny. Doradcy zawsze służą pomocą zarówno małym, średnim jak i dużym firmom.

Co ich wyróżnia?

Przedstawię najważniejsze cechy, dzięki którym wyróżniają się spośród innych. Decyzja jest podejmowana w szybki sposób, raty są dopasowane indywidualnie do każdego klienta tak, aby były możliwe do spłaty mogą być to raty równe, malejące lub sezonowe, oferta ta jest skierowana do wszystkich, których działalność gospodarcza jest prowadzona powyżej 3 miesięcy, nie ma tutaj zbędnej dokumentacji, udział klienta to tylko 1%, wyróżnia ich przede wszystkim to, że posiadają najdłuższy okres leasingu trwa on 84 miesiące, klienci są obsługiwani jak na najwyższym poziomie, warunki umowy są elastyczne, wygodą dla klienta jest również to, że umowa jest obsługiwana online dzięki portalowi bankkierowcy.pl jest to duże udogodnienie dla klienta ponieważ może to załatwić bez wychodzenia z domu.

Oferty specjalne.

Jest to różnego rodzaju leasing. Leasing na start, leasing VAT marża – samochody z komisów, leasing z odroczonym harmonogramem spłat, leasing euro oraz leasing z wysoką wartością końcową.

Getin Leasing daje również możliwość wykupienia ubezpieczeń takich jak: komunikacyjnych, GAP, assistance, na życie.

Getin Leasing – leasing samochodów ciężarowych.

Getin Leasing zdaje sobie sprawę, że aby przedsiębiorstwo mogło dobrze i prawidłowo funkcjonować potrzebny jest efektywny transport. Oferta ta jest ukierunkowana na rozwój biznesu ale bez nakładu finansowego. Nie ma tutaj zbędnych formalności a okresy finansowania są dogodne.

Leasing samochodów ciężarowych wyróżnia: finansują nie tylko nowe samochody ale również używane samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, przyczepy i naczepy, decyzja jest podejmowana błyskawicznie, oferta ta jest dostępna dla osób, którzy prowadzą działalność powyżej 6 miesięcy czyli jak widać w tym przypadku działalność gospodarcza musi być prowadzona nieco dłużej, nie ma tutaj żadnych dodatkowych opłat za czynności wykonywane na wniosek klienta, 0,01% jest to minimalny udział własny dla stałych klientów Getin Leasing.

Oferty specjalne euroeuro produkt taki jest skierowany do podmiotów, które osiągają przychody w euro, posiadają leasing dzięki któremu istnieje możliwość odroczenia spłat.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczeń. Podobnie jak w leasingu samochodów osobowych oferują ubezpieczenia komunikacyjne GAP, assistance oraz na życie.

Leasing maszyn i urządzeń.

Getin leasing oferuje leasing na sprzęt do zadań specjalnych. Nie ma również zbędnych formalności. Oferowany jest leasing na maszyny budowlane, urządzenia rolnicze i leśne sprzęt medyczny oraz diagnostyczny, różnego rodzaju obrabiarki takie jak do metalu, drewna i tworzyw sztucznych oraz wiele innych wystarczy zapytać o ofertę a wszystko zostanie przez konsultantów dokładnie przedstawione. Getin Leasing jest również w stanie pomóc w wyposażeniu gabinetów czy to lekarskiego czy kosmetycznego.

W tym przypadku wyróżnia ich: jak już wyżej wspomniałam finansują wiele różnych niezbędnych sprzętów, które umożliwiają rozwój firm, wszelkie procedury są uproszczone, niski wkład własny – sprzęt medyczny do 1%, realizacja umów na przedmioty nowe i używane wiek do 10 lat oraz zarówno jak w leasingu samochodów osobowych i ciężarowych obsługa umowy jest możliwa przez portal bankkierowcy. pl

W przypadku leasingu na maszyny i urządzenia istnieje możliwość wykupienia tylko dwóch ubezpieczeń takich jak: majątkowe oraz na życie.

Leasing sprzętu medycznego.

Oferta ta jest skierowana do osób, które zarówno dopiero co założyły swoje przedsiębiorstwa ale również do tych, którzy już od dłuższego czasu działają w tej branży. Finansują różnego rodzaju sprzęt medyczny, laboratoryjny, wyposażają apteki itp. Wystarczy zapytać a o wszystkim dokładnie zostanie poinformowany klient. Także jest to świetna oferta.

Wyróżnia ich to, że opłata wstępna wynosi tylko od 1% jest to niewiele, podobnie jak w innych leasingach decyzja jest podejmowana ekspresowo, nie ma tutaj zbędnych formalności wystarczą jedynie dwa dokumenty dowód osobisty oraz dokumenty rejestrowe firmy, w tym przypadku jest możliwe finansowanie już od 1 dnia prowadzonej działalności gospodarczej nie trzeba czekać wiele tygodni jak w leasingach powyżej także jest to naprawdę zachęcające, finansowanie trwa aż do 84 miesięcy, a możliwość spłaty rat też jest urozmaicona mogą być one równe, degresywne lub sezonowe.

Wymagane są tutaj dokumenty. W przypadku procedury uproszczonej do 300 tys. potrzebne są: podstawowe dokumenty rejestrowe (REGON, NIP), dokument potwierdzający uprawnienia do prowadzenia działalności medycznej oraz dowód osobisty.
Natomiast w przypadku procedury standardowej potrzebne są tylko dwa dokumenty: REGON i NIP oraz dodatkowo dokumenty finansowe oraz zaświadczenie z US i ZUS.

Leasing maszyn rolniczych i leśnych.

Getin Leasing zdaje sobie sprawę, że w wielu gospodarstwach rolnych do wykonywania swojej pracy niezbędne są maszyny rolnicze i urządzenia. Przedmiotem leasingu może być np. ciągnik rolniczy, kombajn, prasa do belowania oraz wiele wiele innych.

W przypadku tego leasingu wyróżnia ich jak w powyższych leasingach, że decyzja jest podejmowana błyskawicznie oraz są tutaj minimalne formalności. Opłata wstępna jest wyższa bo wynosi od 5%, raty są podobne ponieważ są one równe, degresywne lub sezonowe – każdy może wybrać coś dla siebie, okres leasingu trwa do 60 miesięcy, działalność należy prowadzić minimum 6 miesięcy, maksymalny wiek przedmiotu leasingu – 10 lat, dzierżawiony areał ziemi musi wynosić minimum 10 ha.

W tym przypadku również można wykupić dwa ubezpieczenia czyli majątkowe oraz na życie.

Leasing mobilny.

Są w 100% mobilni, decyzja jest podejmowana w sposób szybki, oferuje również niski miesięczny koszt użytkowania.

W przypadku leasingu mobilnego wyróżnia ich to, ze finansowanie trwa od 24 miesięcy do 60 miesięcy, jeżeli koszt pojazdu wynosi do 150 tys. złotych nie ma żadnej opłaty wstępnej, obsługa serwisowa jest całkowicie kompleksowa, jest tutaj również niska rata opłata jest tylko za rzeczywiste zużycie pojazdu, oferują pakiety serwisowe takie jak: mini, maxi oraz pierwszy przegląd, obsługa jest odpowiednio wykwalifikowana wystarczy tylko jeden telefon odnośnie naprawy serwisowej czy likwidacji szkody, oferują również pełną mobilność jeżeli potrzebny jest samochód zastępczy, ponieważ nasz jest naprawiany to bez problemu go otrzymamy.

Leasing premium.

Leasing premium wyróżnia: brak zbędnych formalności wymaganych dokumentów potrzeba nie wiele potrzebny jest dowód osobisty natomiast dokumenty rejestrowe są w stanie ściągnąć sobie sami, elastyczne podejście do różnicy w wycenie aut używanych, okresy finansowania są różne najkrótszy od 24 miesięcy a najdłuższy do 84 miesięcy, wszelkie spłaty rat są dopasowane do klienta, usługa serwisowa jest w cenie leasingu, pracują również tutaj sami profesjonalni doradcy, którzy bez problemu odpowiedzą na każde pytanie a co więcej dopilnują za klienta wszystkich formalności także jest to wygodne dla klienta, że nie musi się o to martwić.

Ubezpieczenia.

Getin Leasing oferuje wiele różnych rozwiązań odnośnie ubezpieczeń. Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Postaram się pokrótce w sposób przejrzysty te ubezpieczenia przedstawić.

Ubezpieczenie komunikacyjne.

Klient finansują c pojazd w Getin Leasing ma możliwość wykupienia w pakiecie ubezpieczenia komunikacyjnego. Co nam daje takie ubezpieczenie? Suma ubezpieczenia po szkodzie jest odnawialna, nie ma tutaj wkładu własnego, jeżeli pojazd potrzebuje naprawy to naprawiany jest tylko i wyłącznie oryginalnymi częściami, jest tutaj ubezpieczenie autoszyba, posiadamy tutaj zieloną kartę, składkę można opłacać w ratach leasingowych, posiadamy pełną ochronę na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi i Mołdawii i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie assistance.

Pakiet ten oferuje: holowanie pojazdu, oferowany jest pojazd zastępczy w czasie naprawy pojazdu którym wcześniej klient jeździł, gdy pojawi się jakakolwiek awaria zapewnione jest wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Ubezpieczenie od straty finansowej (GAP)

Celem tego ubezpieczenia jest pokrycie strat, które mogą wynikać z całkowitej szkody, kradzieży. Maksymalny okres tego ubezpieczenia może wynieść do 84 miesięcy. Oferowane są tutaj warianty, które są dopasowane do potrzeb klienta.

Finansowy jest to ubezpieczenie które pokrywa różnice między odszkodowaniem AC a kwotą zobowiązania pozostałą do spłaty.

Indeksowy ubezpieczenie to pokrywa 20–30% wartości rynkowej pojazdu z dnia kiedy doszło do szkody.

Ubezpieczenie na życie.

Getin Leasing oferuje to ubezpieczenie klientom na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji.

Ubezpieczenie majątkowe.

Znajduje ono zastosowanie w leasingu maszyn i urządzeń. Celem jest ochrona mienia od powodzi, pożaru, kradzieży, dewastacji lub szkód które powstały w trakcie transportu przedmiotu.

Getin Leasing oferuje również pożyczkę dla firm.

Pożyczka taka ma uproszczoną procedurę, wpłaty własne są bardzo niskie lub ich w ogóle nie ma, finansują zarówno przedmioty nowe jak i używane, istnieje tutaj możliwość refinansowania zakupu samochodu, są bardzo długie okresy finansowania w przypadku nowych przedmiotów 120 miesięcy a w przypadku używanych 96 miesięcy, kwota pożyczki do 150% wartości przedmiotu.

Można również i w tym przypadku wykupić ubezpieczenia: ochrony prawnej, na życie, GAP, komunikacyjne.

Także jak widać Getin Leasing oferuje wiele ciekawych rozwiązań dla każdego.

Kontakt:

Zawieranie umów:

Obsługa umów:

Adres korespondencyjny do Centrum Obsługi Klienta
Getin Leasing SA
Dział Obsługi Posprzedażowej
ul. Uniwersytecka 18
40007 Katowice

Siedziba spółki
Getin Leasing Spółka Akcyjna
ul. Gwiaździsta 66
53413 Wrocław

Kontakt dla Mediów

Infolinia czynna od 8.00 do 18:00

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments