BZ WBK Leasing oferta i współpraca.

BZ WBK Leasing oferta i współpraca

Prasóweczki

BZ WBK Leasing oferta i współpraca. BZ WBK Leasing i BZ WBK Lease są częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK, jako uniwersalny leasingodawca, który oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych.

BZ WBK Leasing oferta i współpraca

Do głównych produktów BZ WBK Leasing należą: leasing operacyjny, leasing finansowy oraz pożyczka oferowana jako złotowe lub indeksowe do walut obcych.

Firma ta charakteryzuje się finansowaniem środków transportu. Są liderem w finansowaniu leasingu maszyn i urządzeń.

W swojej ofercie posiadają leasing który jest przeznaczony dla: lekarzy i weterynarzy. Posiadają również pożyczki oraz produkty w ramach, których finansują maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

Jakość oferowanych produktów oraz świadczenie usług jest stawiane na jak najwyższym poziomie. Wyróżnia ich również rzetelność oraz transparentność we współpracy ze swoimi klientami.

Głównym akcjonariuszem Spółek Leasingowych jest Bank Zachodni WBK S A. Jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do grupy Santander.

Pojazdy.

Leasing.

Leasing samochodów osobowych i dostawczych.

BZ WBK Leasing posiada w swojej ofercie leasing samochodów osobowych do 3,5 ton oraz ciężarowych. Leasing ten zawiera uproszczoną procedurę bez zbędnych formalności.

Korzyści Leasingu samochodów i pojazdów dostawczych.

Finansowanie jest rozłożone na bardzo długi okres bo aż od 12 do 72 miesięcy, pierwsza opłata wynosi od 1%, leasing auta nawet w 5 minut, klient może mieć możliwość uzyskania rabatów, które są oferowane przez sieć współpracujących dealerów oprócz tego wszystkiego klient może również otrzymać kartę paliwową oraz atrakcyjną ofertę Assistance i GAP.

Dodatkowym atutem tego leasingu jest niezmieniona rata, dzięki której klient może zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo przed ryzykiem stóp procentowych oraz ma możliwość łatwiejszego planowania finansowego przez ustabilizowanie kosztów odsetkowych.

Także jak widać leasing ten posiada wiele zachęcających korzyści. Oprócz tego wszystkiego ogromnym udogodnieniem dla klienta jest to, że klient do chwili podpisania umowy wszelkie formalności może całkowicie dokonywać online lub telefonicznie. Czyli Leasing ten pozwala na załatwienie wszystkiego bez wychodzenia z domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią i szanują swój czas.

Jak zamówić taki leasing?

Można to zrobić za pomocą zapytania ofertowego online lub wystarczy odwiedzić najbliższy oddział BZ WBK.

Leasing taboru ciężkiego.

Leasing ten pozwala na rozwój taboru transportowego firmy. Leasing samochodów ciężarowych umożliwia rozłożenie kosztów zakupu samochodów w czasie.

Korzyści wynikające z leasingu taboru ciężkiego to:

Tak jak w leasingu powyżej finansowanie trwa aż od 12 do 72 miesięcy, klient ma możliwość spłaty rat w PLN lub EUR, wymagane są tylko takie dokumenty, które są dostosowane do specyfikacji konkretnej branży oraz leasing ten nie finansuje pojazdów tylko z Polski ale z obszaru całej Unii Europejskiej co pozwala na duże możliwości i wybór. BZ WBK w przypadku leasingu taboru wyróżnia się tym, że organizuje czynności dopuszczające pojazd do ruchu na terenie RP.

To tylko kilka z wielu korzyści, które wyróżniają leasing taboru. Ważnymi informacjami na ten temat jest również to, że wszelkie formalności, który tyczą się podpisania umowy można załatwić online lub telefoniczne jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które nie lubią stać w kolejkach czy szukać zbędnych dokumentów, klient nie musi się martwić o dokumenty, które są związane z rejestracją, zakupem i ubezpieczeniem samochodu, ponieważ jeżeli tylko klient sobie tego życzy to wszystko może zorganizować BZ WBK Leasing, waluta spłaty jest dostosowana do waluty przychodów, leasing samochodów ciężarowych może umożliwić zmniejszenie obciążeń związanych z podatkami a także klient może zawsze liczyć na pomoc oraz wsparcie mobilnego Doradcy, który pomoże w wyborze jak najlepszego rozwiązania oraz wariantu i umowę można podpisać już w firmie.

Jak zamówić?

Identycznie jak w leasingu powyższym zamówić można poprzez złożenie zapytania ofertowego online lub można odwiedzić najbliższy Oddział BZ WBK.

Autoleasing.

Autolesing oferuje przede wszystkim leasing samochodów w błyskawicznej procedurze uproszczonej. Formalności są ograniczone do minimum a warunki oferty finansowania zakupu aut dla firm, które działają od co najmniej 3 miesięcy są bardzo korzystne.

Do Korzyści Autoleasingu należą:

Formalności są ograniczone do minimum jak wyżej wspomniałam należy to rozumieć w ten sposób, że klient może uzyskać decyzje nawet bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych i rejestrowych, w przypadku Autoleasingu finansowanie trwa krócej ponieważ nie do 72 miesięcy a do 60 miesięcy, dokładniej mówiąc od 12 do 60 miesięcy, Autoleasing finansuje pojazdy do wartości 120 tysięcy złotych netto, oprócz tego klient ma możliwość otrzymania karty paliwowej, atrakcyjna ofertę ubezpieczenia GAP i Assistance oraz rabaty na zakup pojazdu, które są oferowane przez szeroką sieć współpracujących dealerów.

Autoleasing oferuje także możliwość zabezpieczenia swojego przedsiębiorstwa przed ryzykiem stóp procentowych oraz możliwość łatwiejszego planowania finansowego przez ustabilizowane kosztów odsetkowych.

Dodatkowymi informacjami na temat Autoleasingu jest to, że jak w przypadku powyższych leasingów wszelkie formalności do czasu podpisania umowy można załatwić bez wychodzenia z domu za pomocą online lub telefonicznie, klient również ma możliwość zaoszczędzenia swojego czasu na załatwieniu formalności, które są związane z zakupem, rejestracją i ubezpieczeniem samochodu to wszystko za klienta może załatwić BZ WBK Leasing, autoleasing pozwala na zmniejszenie obciążenia podatkowego oraz w każdej sytuacji klient może liczyć na wsparcie od swojego mobilnego doradcy.

BZ WBK Leasing oprócz różnego rodzaju leasingu oraz autoleasingu, o których wyżej wspomniałam posiada w swojej ofercie również pożyczkę. Jest to pożyczka na pojazdy dla firm.

Pożyczka na pojazdy dla firm.

Pożyczka ta oferuje proste i elastyczne finansowanie środków transportu. Oferta ta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy nie są płatnikami podatku VAT.

Korzyści pożyczki na pojazdy dla firm to:

Raty pożyczki są zwolnione z podatku VAT, finansowane trwa bardzo długo bo aż do 72 miesięcy, klient ma możliwość wyboru formy zabezpieczenia transakcji na przedmiocie oraz możliwość jednorazowego odpisu amortyzacyjnego z tytułu zakupu.

Pożyczka ta jak powyższy leasing daje możliwość klientowi zabezpieczenia swojego przedsiębiorstwa przed ryzykiem stóp procentowych, klient ma możliwość łatwiejszego planowania finansowego przez ustabilizowanie kosztów odsetkowych.

Dodatkowymi informacjami odnośnie tej pożyczki to, że klient ma możliwość rejestracji samochodu w swojej miejscowości jest to na pewno duża wygoda, klient może sfinansować nie tylko nowe samochody ale również i używane, a także takie które pochodzą z komisów oraz od osób trzecich. Klient ma również możliwość refinansowania zakupu w formie pożyczki zwrotnej.

Zamówienie tej pożyczki również odbywa się poprzez złożenia zapytania ofertowego lub w najbliższym oddziale BZ WBK.

Produkty dodatkowe.

Ubezpieczenie komunikacyjne.

Ubezpieczenie to zostało przygotowane ze sprawdzonymi partnerami takimi jak: PZU S A., STU ERGO HESTIA S A., oraz TuiR WARTA S A

Najważniejsze korzyści ubezpieczenia komunikacyjnego.

Ubezpieczenie to posiada pełen zakres ubezpieczenia OC, AC, NW, stawki ubezpieczeniowe są korzystne oraz preferencyjne, ubezpieczenie to posiada kartę BZ WBK Leasing Assistance, system płatności składki jest elastyczny to znaczy że jest możliwość spłaty składki na dwa sposoby czyli w całości lub w wygodnych dla klienta ratach.

Ubezpieczenie komunikacyjne współpracuje na rynku z towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki którym są w stanie zaproponować klientom rewelacyjne warunki czyli: szeroki zakres ochrony oraz atrakcyjną wysokość składek.

Jak już wyżej wspomniałam ubezpieczenie to daje możliwość klientowi spłaty składek w dwóch możliwościach. Klient może wszystko od razu w całości opłacić lub w wygodnych dla niego ratach.

Klient ma możliwość wyboru z opcji katalogu dodatkowych usług oczywiście w taki sposób aby oferta była jak najlepiej dopasowana do jego potrzeb.

Ubezpieczenie komunikacyjne posiada wieloletnie korzystne ubezpieczenie, dzięki któremu klient nie będzie musiał pamiętać każdego roku o odnowieniu swojej polisy. Przez cały okres umowy klient ma zapewnioną stałą składkę ubezpieczeniową i pełen zakres ochrony.

Ubezpieczenie majątkowe.

Ubezpieczenie maszyn i urządzeń.

Ubezpieczenie to jest oferowane tym osobom, które poszukują pewnej i atrakcyjnej oferty ubezpieczenia leasingowych maszyn i urządzeń. Propozycja odnośnie tego ubezpieczenia została przygotowana z PZU S A. Oraz STU Ergo Hestia S A.

Korzyści ubezpieczenia maszyn i urządzeń.

Przede wszystkim ubezpieczenie to zapewnia pewną ochronę na korzystnych warunkach. Każdy klient, który jest zainteresowany tym ubezpieczeniem za zagwarantowaną uproszczoną procedurę do tego szeroki zakres ochrony ubezpieczenia, korzystne stawki ubezpieczeniowe, dogodny system płatności składki ubezpieczenia oraz obsługa wyróżnia się profesjonalizmem.

Ubezpieczenie majątkowe zapewnia ochronę przed zdarzeniami takimi jak: pożar, uderzenie pioruna eksplozja, uderzenie lub upadek statku powietrznego, huragan, grad, woda wodociągowa, powódź, deszcz nawalny, wyciek z instalacji tryskaczowej, obsunięcie się ziemi, zapadanie ziemi, lawina, napór śniegu, trzęsienie ziemi, uderzenie pojazdu mechanicznego, dym, uderzenie fali dźwiękowej, kradzież z włamaniem i rabunkiem, wandalizm po dokonaniu włamania, wewnętrzne zamieszki, celowe uszkodzenie strajk lub zwolnienie grupowe pracowników oraz inne nie nazwane ryzyka zewnętrzne, które powstały w ubezpieczonym mieniu.

Ubezpieczenie GAP.

Ubezpieczenie GAP stanowi ochronę przed stratą finansową, która może zostać spowodowana utratą wartości w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu. Ubezpieczenie to zapewnia zwrot do 100% wartości pojazdu z dnia jego zakupu przez cały okres trwania umowy.

Najważniejszymi korzyściami tego ubezpieczenia to: okres ubezpieczenia trwa nawet do 5 lat, składki ubezpieczeniowe posiadają atrakcyjne wysokości, zapewniają skuteczną ochronę przez cały okres trwania umowy oraz wartość ubezpieczonego pojazdu do 600 tysięcy złotych.

Dodatkowe informacje.

Ubezpieczenie GAP gwarantuje dodatkową ochronę ubezpieczeniową dla nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych, samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep i naczep ciężarowych oraz motocykli.

Ubezpieczenie GAP Maszyna.

Ubezpieczenie to jest nowoczesnym produktem na rynku. Pozwala on zminimalizować stratę finansową w sytuacjach takich jak: szkody całkowitej lub kradzieży finansowych maszyn i urządzeń. Ubezpieczenia GAP maszyna zapewnia również dodatkową ochronę na wypadek przerwy w użytkowaniu maszyn i urządzeń, która została spowodowana awarią ubezpieczonego mienia. Wypłata świadczenia wynosi 20% wartości początkowej maszyny i urządzenia w przypadku zdarzeń objętych ubezpieczeniem oraz wypłatę dodatkowego świadczenia na wypadek uszkodzenia, które uniemożliwi klientowi do prawidłowego korzystania z maszyn czy urządzeń.

Najważniejsze korzyści tego ubezpieczenia to: ochrona i to w dodatku bardzo skuteczna przez cały okres trwania umowy, składki ubezpieczeniowe posiadają atrakcyjną wysokość, ubezpieczenie trwa nawet do 5 lat, wartość ubezpieczenia maszyn i urządzeń do 800 tysięcy złotych oraz zapewniona jest ochrona na wypadek awarii ubezpieczonego mienia.

Dodatkowe informacje.

Ubezpieczenie to obejmuje nowy i używany: sprzęt budowlany, maszyn i urządzeń rolniczych, sprzętu medycznego, maszyn produkcyjnych, sprzętu komputerowego, sprzętu gastronomicznego, wózków widłowych, innych maszyn i urządzeń.

Ochrona prawna.

W przypadku ochrony prawnej klient nie musi się martwić o ewentualne komplikacje, które mogą nastąpić przy dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowania. Wszelkie koszty dotyczące obsługi prawnej czy koszty związane z udziałem w sprawach przed sądami pokrywa ubezpieczenie klienta.

Najważniejsze korzyści ochrony prawnej to: klient może liczyć na wszelką pomoc w trudnych sytuacjach, które są związane z posiadaniem pojazdu. Ubezpieczenie to obejmuje ochronę prawną między innymi przy dochodzeniu odszkodowań, w sprawach karnych, w sprawach związanych z prawem jazdy i dowodem rejestracyjnym, w sprawach podatkowych. Klient również ma zwracane wszystkie koszta jeżeli zostaną one poniesione przy dochodzeniu praw klienta np. przed sądem.

Dzięki ochronie prawnej klient może liczyć na zwrot poniesionych kosztów przy dochodzeniu swoich praw takich jak: wynagrodzenia adwokatów lub radców prawnych, koszty podróży ubezpieczonego do sądu zagranicznego na rozprawy, koszty tłumaczenia dokumentów, koszty postępowania sądu polubownego, koszty usług rzeczoznawców w zakresie wyceny ubezpieczonego pojazdu, koszty notarialne i inne.

Kontakt: Jeżeli wydarzy się jakiekolwiek zdarzenie, które objęte jest ubezpieczeniem należy skontaktować się z infolinią pod numer do Kancelarii Prawnej: w godzinach 8.00 do 16.30 lub przesłać wypełniony druk zgłoszenia szkody na adres email: ochrona.

Bezpieczna Rata.

Bezpieczna Rata zapewnia gwarancję spłaty rat leasingu lub pożyczki w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Korzyściami Bezpiecznej Raty są: spłata rat leasingowych lub rat pożyczki w przypadku: czasowej niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu oraz śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie to daje możliwość objęcia ubezpieczeniem w jednej umowie nawet trzech osób.

Dodatkowe informacje.

Bezpieczna rata daje gwarancje spłaty rat przypadających na okres hospitalizacji lub powrotu do zdrowia, w przypadku pobytu w szpitalu lub czasowej niezdolności do pracy. Gwarantuje również spłatę rat do końca trwania umowy w przypadku śmierci oraz ubezpieczeniem Bezpieczna Rata może zostać objęta każda osoba fizyczna, której wiek wraz z okresem na jaki została zawarta umowa leasingu/pożyczki nie przekracza 65 lat.

Kontakt:

W przypadku wystąpienie zdarzenia, które jest objęte ubezpieczeniem klient proszony jest o kontakt z infolinią pod numerem telefonu: w godzinach od 8.00 do 16.30. Można się również kontaktować za pomocą faxu, wystarczy że klient wyśle wypełniony druk zgłoszenia roszczenia na numer lub na adres emailowy

Ubezpieczenie Assistance.

Jeżeli klient zdecyduje się na to ubezpieczenie nie będzie się musiał martwić o zepsuty samochód w podróży czy w delegacji czy w innym miejscu.

Najważniejsze korzyści: dzięki temu ubezpieczeniu klient ma całkowite poczucie bezpieczeństwa, ubezpieczenie to posiada szeroki zakres świadczeń takich jak: pomoc drogowa, pojazd zastępczy, zakwaterowanie w hotelu, transport kierowcy i pasażerów, gwarantują również błyskawiczną reakcje na zgłoszenia.

Karta paliwowa.

Korzyści karty paliwowej to: klient płaci nawet do 50 dni później, klient ma do wyboru dwa różne pakiety jeden jest podstawowy a drugi rozszerzony. Podstawowy to Classic a rozszerzony to Premium.

Leasing maszyn i urządzeń dla firm.

W przypadku tego leasingu do najważniejszych korzyści należy: szybkie podjęcie decyzji bo już w 6 godzin, finansowanie trwa od 12 do 72 miesięcy, pierwsza opłata już od 0% oraz posiadają korzystne stawki i ubezpieczenie majątkowe.

Dodatkowe informacje.

Leasing maszyn i urządzeń zapewnia korzystne warunki finansowania oraz zawsze klient może liczyć na pomoc od doradcy.

Jak zamówić?

Wystarczy odwiedzić najbliższy oddział BZ WBK lub złożyć zapytanie ofertowe online.

Wolne zawody.

Pojazdy.

Leasing pojazdów dla lekarzy.

Leasing ten oferuje błyskawiczną procedurę uproszczoną bez zbędnych formalności i indywidualne warunki oferty.

Korzyści leasingu pojazdów dla lekarzy.

Między innymi do tych korzyści należy: finansowanie od 12 do 72 godzin, pierwsza opłata już od 0%, leasing ten oferuje wygodna kartę paliwową, decyzja jest podejmowana już w 5 minut.

Dodatkowe informacje.

Leasing ten to przede wszystkim oszczędność czasu, wszelkie formalności załatwia się online lub telefonicznie, pozwala zmniejszyć obciążenia podatkowe oraz doradcy zawsze służą pomocą.

Jak zamówić?

Bezpośrednio w oddziale lub poprzez zapytanie ofertowe online.

Leasing pojazdów dla weterynarzy.

Leasing ten oferuje klientowi to samo co leasing pojazdów dla lekarzy.

Korzyści również są identyczne między innymi należą do nich: wygodna karta paliwowa, atrakcyjna oferta ubezpieczenia GAP oraz assistance itp.

Dodatkowe informacje.

Również nie ma tutaj nic dodatkowego niż w przypadku poprzedniego leasingu. Klient oszczędza swój czas, formalności załatwia się telefonicznie lub online itp.

Jak zamówić?

Również można to zrobić w oddziale BZ WBK lub za pomocą zapytania ofertowego online.

Oprócz leasingu pojazdów dla lekarzy i weterynarzy BZ WBK Leasing oferuje również pożyczki na pojazdy dla lekarzy i weterynarzy.

Leasing oraz pożyczki na pojazdy dla lekarzy i weterynarzy obejmuje takie ubezpieczenia jak: ubezpieczenie majątkowe, bezpieczna rata, ubezpieczenie komunikacyjne, GAP, assistence.

Maszyny i urządzenia.

BZ WBK oferuje także leasing urządzeń medycznych dla lekarzy oraz weterynarzy. Każdy lekarz czy weterynarz może również liczyć na pożyczkę na urządzenia.

Natomiast w tym przypadku klient może znaleźć takie ubezpieczenia jak: ubezpieczenie majątkowe, bezpieczna rata, ubezpieczenie komunikacyjne, GAP, assistance, GAP maszyna.

Rolnictwo maszyny i urządzenia.

BZ WBK oferuje pożyczkę na maszyny i urządzenia rolnicze.

Korzyści.

Finansowanie trwa do 120 miesięcy, już od 0% wynosi udział własny, prowizja już od 0% oraz atrakcyjne warunki ubezpieczeniowe.
Dodatkowe informacje.

BZ WBK daje możliwość spłaty pożyczki miesięcznie, kwartalnie półrocznie lub sezonowo, każdy klient ma możliwość dopasowania spłaty rat oraz dzięki temu że współpracują z dostawcami to oferują korzystne warunki zakupu oraz finansowania.

Aby zamówić:

Wystarczy udać się do oddziału lub złożyć zapytanie ofertowe online.

Grunty rolne.

Finansowanie gruntów rolnych pozwala na rozwinięcie gospodarstwa. Dzięki sektorowi AGRO klient może skorzystać z finansowania ziemi o wartości już od 50 tysięcy złotych przy udziale własnym 1%, a okres finansowania jest rozłożony na 30 lat.

Korzyści: niska marża, szybka decyzja kredytowa, klient może skorzystać z pomocy mobilnych doradców którzy pracują na terenie całego kraju.

Dodatkowe informacje.

BZ WBK Leasing daje możliwość nawet dwóch rat sezonowych w roku, wielkość gospodarstwa osoby która chce wziąć pożyczkę powinna wynosić co najmniej 10 ha fizycznych, użytki rolne można przeznaczyć czy to na hodowlę czy to na zróżnicowaną uprawę lub dzierżawę.

Korporacje.

BZ WBK oferuje leasing i pożyczkę dla korporacji to znaczy finansowanie dużych firm i korporacji.

Sprzęt poleasingowy.

Na swoich stronach internetowych posiadają przedmioty poleasingowe oraz przedmioty odzyskane w procesie windykacji między innymi takie jak: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, maszyny i urządzenia, wyposażenie biur i inne.

Kontakt:

Obsługa klienta:

tel:

Dane adresowe:

ul. Kolorowa 8
60198 Poznań.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments