Alior Leasing oferta i współpraca

Alior Leasing oferta i współpraca

Prasóweczki

Alior Leasing oferta i współpraca. Alior Leasing. Leasing należy do bardzo wygodnej formy, która polega na finansowaniu zakupu środków trwałych niezbędnych do funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstw. Podczas trwania umowy leasingowej, finansowany podmiot pozostaje własnością leasingobiorcy czyli finansującego, a leasingobiorca czyli osoba korzystająca, płacąc ustalone raty leasingowe wykorzystuje ten przedmiot do swoich celów gospodarczych.

Alior Leasing oferta i współpraca

Każdy klient dzięki usługom leasingowym ma możliwość między innymi do: łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej gamy środków transportu, maszyn czy urządzeń, klient aby mógł korzystać ze środków trwałych nie musi zamrażać swoich środków finansowych oraz klient na tym wiele tak naprawdę zyskuje to znaczy, że zyskuje na efekcie tzw. tarczy podatkowej należy to rozumieć w ten sposób, że następuje obniżenie podstawy opodatkowania dochodu.

Leasing operacyjny i finansowy.

Leasing ten podkreśla, że warto postawić na rozwój firmy i zainwestować w środki trwałe.

Benefity leasingu operacyjnego i finansowego.

Do głównych benefitów leasingu operacyjnego i finansowego należy przede wszystkim: finansowanie zakupu środków trwałych do 100% wartości netto, znajduje się tutaj uproszczona ocena wniosku do wartości 800 tysięcy złotych, oferowane jest atrakcyjne oprocentowanie a do tego nie ma żadnej opłaty przygotowawczej oraz okres finansowania trwa aż do 8 lat. Także jak widać leasing operacyjny i finansowy posiada wiele korzyści dla osób, które są zainteresowane ofertą Alior Leasing. Posiada ciekawe i atrakcyjne rozwiązania.

Elastyczne rozwiązania dla przedsiębiorców.

Szybki i łatwy leasing.

Leasing dla rolnictwa.

Alior Leasing oferuje ciekawą i atrakcyjną ofertę leasingu dla wszystkich rolników. Dzięki skorzystaniu z tej oferty każdy rolnik będzie mógł się cieszyć z korzystania z maszyn i urządzeń rolniczych. Posiadają szeroką gamę urządzeń z których zapewne każdy rolnik będzie mógł wybrać coś dla siebie i dzięki którym będzie miał możliwość rozwoju swojego gospodarstwa.
Alior Leasing oferuje między innymi: możliwość uzyskania leasingu AGRO na podstawie deklaracji o przychodach a do tego klient nie ma konieczności przedstawiania dokumentów finansowych (odnosi się to tylko do gospodarstw rolnych), oferuje również finansowanie maszyn i urządzeń rolniczych, które każdemu rolnikowi są niezbędne do wykonywania swojej pracy w dodatku finansowanie to wynosi do 100% ich wartości netto. Pozwoli to rolnikom nie tylko na wygodniejszą pracę w gospodarstwie ale również dzięki nim każdy rolnik będzie mógł rozwijać swoje gospodarstwo, z którego będzie mógł w przyszłości zbierać coraz to większe zyski i dochody, zapewne większość z nas nie lubi zbędnej dokumentacji także Alior Leasing również tutaj jest w stanie zaoferować minimum formalności oraz fachową pomoc u doradców. Każdy kto chciałby skorzystać z usług Alior Banku, a interesuje go właśnie leasing dla rolnictwa wykwalifikowani doradcy służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie. Wystarczy udać się do najbliższego oddziału Alior Banku.

Leasing z uproszczoną procedurą dla każdego przedsiębiorcy.

Leasing ten w oparciu o jasne i precyzyjne kryteria podejmuje szybką decyzję o finansowaniu. Decyzja taka może zostać podjęta nawet w 1 dzień. Dzięki leasingowi z uproszczoną procedurą dla każdego przedsiębiorcy klient jest w stanie zyskać wiele. Przede wszystkim skraca się proces przyznania leasingu a do tego nie wymagają nie wiadomo jak dużej ilości dokumentacji wszelkie wymagane dokumenty są ograniczone do minimum, klient zyskuje także możliwość sfinansowania zakupu środków trwałych aż do 95% wartości netto, wartość finansowania do kwoty 800 tysięcy złotych oraz okres finansowania może trwać aż do 8 lat. Także leasing ten daje również wiele korzyści, z których warto skorzystać. Dzięki temu leasingowi każdy przedsiębiorca ma możliwość rozwoju, nie musi już stać w miejscu czy zaciągać pożyczki w bankach, które tak naprawdę nie będzie wiedział czy będzie w stanie spłacić albo czy w ogóle otrzyma od banku taką pożyczkę.

Leasing dla profesjonalistów.

Alior Leasing oferując leasing dla profesjonalistów jest w stanie zaoferować sfinansowanie środków trwałych, które są niezbędne do prowadzenia działalności a co więcej? Nowe środki trwałe umożliwią rozwój każdej działalności. Leasing dla profesjonalistów oferuje między innymi szybką decyzję w odnośnie przyznania finansowania, decyzja ta jest podejmowana w możliwie jak najszybszy sposób ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że każdemu zależy na czasie. Dlatego też wychodzą naprzeciw klientowi z przyjazną ręką aby mógł jak najszybciej zrealizować swoje plany odnośnie swojej działalności czy to będzie się odnosiło do zupełnie nowej działalności, którą klient chciałby otworzyć czy do już istniejącej a chciałby po prostu ją rozwinąć. W każdym z tych przypadków klient znajdzie rozwiązanie od Alior Leasingu wystarczy się tylko skontaktować. Klient dzięki leasingowi dla profesjonalistów jest również w stanie zyskać odnosi się to do pojazdów, że nie musi wnosić żadnego wkładu własnego jest to zapewne ogromne udogodnienie dla klienta, ponieważ nie każdy jest w stanie aby jakikolwiek wkład finansowy wnieść. Leasing ten jest w stanie sfinansować nową działalność dotyczy to lekarzy oraz nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach decyzja jest podejmowana na podstawie oświadczenia klienta.

Także jak widać każdy leasing niesie ze sobą wiele ciekawych korzyści, z których czy rolnik, czy profesjonaliści czy każdy przedsiębiorca może skorzystać, bo naprawdę warto.

Jak otrzymać leasing operacyjny lub finansowy?

Jest to bardzo proste.

Pierwszym krokiem, który klient powinien wykonać, to odwiedzić placówkę Alior Banku. Po drugie klient podpisuje umowę. Przy podpisywaniu umowy klient tak naprawdę nie musi się o nic martwić, ponieważ Bankier pomoże dopełnić wszelkich formalności, odpowie na każde pytanie. A trzeci krok to już tylko możliwość cieszenia się przez klienta z korzystania z leasingu. Jak widać są to trzy proste kroki do zadowolenia, czy rozwoju.

Z usług Alior Banku klient może korzystać w trzech typach placówek: z oddziałów, z centr biznesowych oraz z placówek partnerskich.

Można również kontaktować się za pomocą infolinii dzwoniąc pod numer 1.

Produkty towarzyszące.

Rachunek Partner – postaw na partnerstwo w biznesie.
Rachunek ten stawia na partnerstwo w biznesie to znaczy 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za przelewy internetowe oraz 0 zł za wydanie karty.
Dzięki rachunkowi partner klient dodatkowo zyskuje: 0 zł za prowadzenie Rachunku Lokacyjnego, 0 zł za wypłatę środków z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku, 2 zł za wypłatę z pozostałych bankomatów krajowych, 20 zł za internetowe przelewy zagraniczne / walutowe w trybie zwykłym – niezależnie od kwoty przelewu, 3 zł za korzystanie z karty debetowej, 2 zł za Pakiet Bezpieczeństwa do karty debetowej oraz 0 zł za pakiet Assistance.

Rachunek Biznes Komfort 45 – Wszechstronne konto dla wymagających.
Dzięki temu rachunkowi klient natomiast zyska: 0 zł za 40 przelewów miesięcznie, 0 zł za wydanie do 3 kart debetowych oraz 0 zł za otwarcie 2 rachunków pomocniczych.
W dodatku klient zyskuje 0 zł za prowadzenie rachunku przez 6 miesięcy – dla firm istniejących krócej niż 6 miesięcy, zyskuje również opiekę doświadczonego Bankiera – takiego którego polecają sobie klienci, do tego bezpłatne wydanie trzech kart debetowych, możliwość wykonania dyspozycji w każdym oddziale banku, jak i przez bankowość internetową i telefoniczną oraz możliwosć otwierania automatycznych lokat overnight.

Platforma eFX Trader – Przełomowe rozwiązanie w handlu walutami.
Platforma ta jest dostępna 24 godziny na dobę i to przez 5 dni w tygodniu, klient ma do wyboru aż 72 pary walutowe, odbywa się natychmiastowe rozliczanie transakcji z datą bieżącą oraz transakcje są na milionowe kwoty oraz możliwość zawierania transakcji spot i forward.
Dzięki tej platformie klient również zyska: pełną integrację platformy z systemem bankowości internetowej, najkorzystniejsze kursy wymiany walut ustalane w oparciu o stawki największych międzynarodowych banków, dostęp do serwisu informacyjnego Dow Jones, komentarze walutowe przygotowywane przez specjalistów działu analiz Alior Banku, kursy walut i kwotowania punktów swapowych podawane w czasie rzeczywistym oraz ultraszybką egzekucję składanych zleceń, dzięki połączeniu z serwerem największych banków w Londynie.

Faktoring niepełny – Nabędą i opłacą faktury wystawione przez klienta firmę za świadczenie usługi i sprzedane towary.
Faktoring ten oferuje szybki dostęp do gotówki – obsługa poprzez System Bankowości Internetowej, klient ma możliwość dostosowania poziomu finansowania do sezonowości, do tego może otrzymać aż 90% zaliczki od Banku za złożoną do nabycia fakturę oraz istnieje możliwość finansowania w różnych walutach.
Klient zyskuje jeszcze: zwiększenie bezpieczeństwa sprzedaży, możliwość zaoferowania lepszych warunków płatności swoim kontrahentom, zyskuje również oprocentowanie, koszty finansowania ustalane indywidualnie oraz całodobowy dostęp do usługi za pośrednictwem bankowości internetowej.

Ważne pytania i odpowiedzi dotyczące wyżej wymienionych leasingów.

Czy klient musi być klientem Alior Banku, aby mógł otrzymać leasing finansowy w Alior Leasing?

Nie nie musi być, ale Alior Bank serdecznie zaprasza do skorzystania z atrakcyjnych produktów.

W jakiej walucie możliwe jest udzielenie finansowania?

Finansowanie możliwe jest w PLN oraz EUR (jeżeli klient ma przychody w Euro).

Czy klient będąc klientem Alior Banku musi dostarczyć jeszcze raz dokumenty rejestrowe i finansowe?

Jeżeli Alior Bank posiada już dokumenty rejestrowe oraz dokumenty finansowe to klient nie musi ich ponownie dostarczać.

Czy klient mając kredyt w Alior Banku nadal może otrzymać leasing w ramach procedury uproszczonej?
Tak, jak najbardziej klient może otrzymać leasin, ponieważ Leasing w ramach procedury uproszczonej udzielany jest aż do 800 tysięcy złotych łącznego zaangażowania w Alior Leasing.

Czy klient musi mieć potwierdzone stosownymi dokumentami uprawnienia do wykonywania wolnego zawodu?

Tak. Wymagane jest zaświadczenie o możliwości wykonywania wolnego zawodu oraz wpis do odpowiedniego rejestru.

Warto wiedzieć!!!

Przykładowe przedmioty finansowania: środki transport m.in. samochody osobowe i dostawcze, autobusy, motocykle, ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, pojazdy specjalistyczne, maszyny i urządzenia rolnicze, maszyny i urządzenia budowlane, maszyny do obróbki m.in. metalu, drewna, tworzyw sztucznych, kamienia, maszyny poligraficzne, przemysłu spożywczego i inne, maszyny i urządzenia IT oraz wyposażenie gabinetu (tylko dla klientów wykonujących wolne zawody).

Alior leasing oferuje również pożyczki leasingowe.

W przypadku pożyczki leasingowej również klient ma możliwość finansowania zakupu środków trwałych do 100% wartości netto, klient otrzyma również uproszczoną ocenę wniosku do wartości 800 tysięcy złotych te dwa benefity są identyczne jak w przypadku leasingu finansowego i operacyjnego. Pożyczka leasingowa posiada w przeciwieństwie do leasingu finansowego i uproszczonego indywidualny harmonogram spłat oraz zabezpieczenie spłaty pożyczki na przedmiocie finansowania.

Alior leasing posiada różnego rodzaju pożyczki.

Pożyczka leasingowa dla rolnictwa.

Pożyczka ta zapewni rozwój gospodarstw. Każdy kto chciałby skorzystać z pożyczki leasingowej zyskuje możliwość uzyskania pożyczki na podstawie deklaracji o przychodach do tego nie musi przedstawiać dokumentów finansowych dotyczy to oczywiście gospodarstw rolnych, pożyczka ta daje możliwość sfinansowania różnego rodzaju maszyn rolniczych czy urządzeń, pożyczka ta zapewnia minimum formalności a wszelką pomoc oferują fachowi fachowcy w oddziale Alior Banku oraz klient otrzymuje indywidualny harmonogram spłat a finansowanie może trwać aż do 10 lat.

Pożyczka leasingowa z uproszczoną procedurą dla każdego przedsiębiorcy.

Pożyczka ta zawiera również wiele ciekawych korzyści i zysków. To znaczy: proces przyznania pożyczki jest bardzo krótki a dokumenty są ograniczone do minimum, wartość finansowania do kwoty 800 tysięcy złotych, finansowanie trwa aż do 8 lat oraz niezbędne środki na zakup pojazdów, maszyn i innych sprzętów aż do 95% ich wartości netto. Także jak widać klient jest w stanie bardzo wiele zyskać korzystając z tej pożyczki.

Pożyczka leasingowa dla profesjonalistów (oraz osób wykonujących wolne zawody).

Pożyczka ta pomaga sfinansować niezbędne środki, które pomogą w prowadzeniu działalności. Do tego klient zyskuje: szybką decyzję odnośnie przyznania sfinansowania, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę że każdemu zależy na czasie, klient w dodatku nie musi wnosić własnego wkładu co jest zapewne bardzo korzystne dla każdego, ponieważ nie zawsze jest taka możliwość aby wnieść swój wkład własny, finansują nowe działalności jednak dotyczy to lekarzy oraz nie wymagane są żadne zaświadczenia o dochodach.

Uzyskanie takiej pożyczki leasingowej jest bardzo proste, ponieważ jest to ten sam sposób co w przypadku Leasingu finansowego i operacyjnego. Czyli w celu przypomnienia. Klient powinien udać się do placówki Alior Banku, następnie podpisać umowę przy której bankier pomoże przy wszelkich formalnościach a po tym wszystkim klient może już się tylko cieszyć z uzyskanej pożyczki.

Produkty towarzyszące przypadku pożyczki leasingowej są identyczne jak w przypadku leasingu finansującego i operacyjnego.

Ważne pytania i odpowiedzi odnośnie pożyczki leasingowej.

Kiedy klient może sfinansować pożyczkę wartość brutto (również podatek VAT) środków trwałych?

Możliwość sfinansowania podatku VAT przez cały okres trwania umowy mają wszystkie podmioty, które nie są płatnikami tego podatku. Płatnicy podatku VAT mają możliwość jego sfinansowania na okres 4 miesięcy lub w przypadku dofinansowania z Unii na cały okres trwania umowy pożyczki.

Czy dofinansowanie w Unii Europejskiej musi zostać przeznaczone na spłatę pożyczki AGRO?

Nie. Dotacje ze środków Unii Europejskiej może zostać przeznaczona na inny cel.

W przypadku pożyczki leasingowej również jest możliwość finansowania tych samych przedmiotów co w leasingu operacyjnym i finansowym, które przedstawiłam powyżej.

Kontakt:

Infolinia Alior Banku

Konsultanci są do dyspozycji i odpowiadają na wszystkie pytania 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu.

Z telefonów komórkowych i stacjonarnych 1, z sieci play 1 12oraz z zagranicy + 48

Adres:

Siedziba Alior Banku

Alior Bank Spółka Akcyjna

ul. Łopuszańska 38D

02232 Warszawa

fax

Adres korespondencyjny

Alior Bank SA

ul. Postępu 18B

02676 Warszawa

email:

Współpraca dla agentów i pośredników finansowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments